نرم افزار Parallels MDM

Parallels MDM برای شما این امکان را فراهم می آورد تا بتوانید به پیکربندی تنظیماتی از قبیل تنظیمات مربوط به ایمیل، پیکربندی شبکه های Wifi و پسورد ها برای دستگاه ها به صورت تک تک و یا گروهی بپردازید. شما می توانید با استفاده از Parallels MDM به بازبینی نرم افزارهای نصب شده، گزارشات تماس و پیامک های ارسالی و دریافتی، لیست قطعات سخت افزاری، ورژن سیستم عامل در حال اجرا، میزان استفاده از پردازنده وحافظه در هر دستگاه بپردازید.

Remote-Administration

مدیریت گسترده دستگاه های همراه با استفاده از سیاست گزاری های گروهی

با Parallels MDM شما می توانید دستگاه های مجموعه تان را گروه بندی نمایید و به پیکربندی تنظیمات و تعریف ضوابط امنیتی مشخص با توجه به بخش های مربوطه و یا عملکردهای شغلی برای هر گروه بپردازید. برای مثال، کد گذاری دستگاه، تنظیمات مربوط به نصب کردن نرم افزارها و رهیابی هر دستگاه می تواند با توجه به بخشی که دستگاه متعلق به آن است و یا حیطه شغلی فرد حامل دستگاه کاملا متغیر باشد. با امکان سیاست گذاری های گروهی، مدیریت دستگاه ها برای مدیران به شدت تسهیل خواهد شد. مدیران کنترل کننده دستگاه ها همچنین می توانند سیاست های اجرا شده در گروه ها را در صورت لزوم برای دستگاه های مشخصی ملغی نمایند.

Wifi1

 

 

مدیریت تنظیمات مربوط به شبکه های وای فای در دستگاه ها

زمانی که شما رمز عبور شبکه وای فای سازمان و یا دفتر کار خود را تغییر می دهید، میزان سهولت فرآیند وارد کردن پسوورد جدید به روی تمامی دستگاه های موجود با استفاده از Parallels MDM شما را شگفت زده خواهد کرد. با Parallels MDM شما به سادگی قادر خواهید بود تا رمز عبور جدید شبکه وای فای و یا تغییرات مربوط به تنظیمات امنیتی تان را به صورت یکپارچه و همزمان روی تمامی دستگاه های موجود در شبکه تان وارد نمایید.

 

 

Remote-Administration-Many-Devices

آگاهی دقیق از موجودیات مربوط به دستگاه ها و سیم کارت ها

نظارت بر دستگاه های همراه خود به تنهایی می تواند یک شغل تمام وقت باشد. شما نه تنها احتیاج به کنترل وضعیت فیزیکی و ظاهری دستگاه دارید، بلکه باید از میزان استفاده از حافظه و اطلاعات مربوط به سخت افزار داخلی دستگاه نیز مطلع باشید. نرم افزار Parallels MDM با لیست کردن تمامی جزئیات مربوط به دستگاه، از جمله مدل دستگاه، نسخه سیستم عامل در حال اجرا روی دستگاه، میزان استفاده از پردازنده و حافظه و … برای شما این امکان را فراهم می آورد تا بتوانید به سادگی وضعیت دستگاه را دنبال کرده و از دستگاه به خوبی نگهداری نمایید. همچنین شما قادر خواهید بود تا جزئیات مربوط به سیم کارت ها، از جمله شماره IMEI، شماره سریال و اطلاعات مربوط به اپراتور پشتیبانی کننده را نیز مشاهده نمایید.

 

 

Remote-Administration1

پیکربندی تنظیمات مربوط به ایمیل

50 عدد دستگاه = 50 آدرس ایمیل مختلف = 50 شخص مختلف که همه برای دریافت اطلاعات مربوط به حساب کاربری خود به دفتر کار شما مراجعه خواهند کرد. Parallels MDM قادر خواهد بود تنظیمات مربوط به ایمیل ها و حساب کاربری افراد را به صورت اتوماتیک با توجه به ضوابط تعریفی شما، برای دستگاه ها پیکربندی نماید. به سادگی تنظیمات مربوط به ایمیل دستگاه ها را پیکربندی نمایید. این قابلیت برای دستگاه های آندرویدی و ios در دسترس می باشد.

Parallels MDM به شما این امکان را می دهد تا همیشه از موقعیت مکانی دستگاه خود مطلع باشید حتی می تواند سابقه تردد دستگاه را نیز در اختیار شما قرار دهد. این سرویس Parallels MDM سابقه تردد برای هر دستگاه و یا گروهی مشخص از دستگاه ها را به صورت کامل در اختیار شما قرار می دهد. با بهره گیری از این قابلیت شما دیگر مجبور به صرف وقت و هزینه برای اطلاع از مکان دستگاه و کارمند خود نخواهید بود و می توانید نظارت بهتری بر روی مجموعه خود داشته باشید و خدمات و سرویس دهی به مشتریان خود را به بهترین نحو ممکن به انجام برسانید. با اطلاع از موقعیت مکانی کارمندانتان در هنگام تماس مشتری می توانید در زمان صرفه جویی کرده و با مشخص کردن آدرس روی دستگاه نزدیک ترین کارمند شرکت به مشتری، خدمات مجموعه خود را در سریعترین زمان به مشتری خود ارائه دهید.

staff-route

تسهیل مسیر تردد کارکنان و بهبود ارائه خدمات به مشتریان

تا به حال چند مشتری از شما این سوال را پرسیده اند که شما در سریعترین حالت چه زمانی قادر به ارائه این سرویس و یا محصول می باشید؟ به کمک Parallels MDM دیگر مجبور نیستید تا با جواب های مبهم سطح رضایت مشتری را کاهش دهید. با آگاهی از موقعیت مکانی دقیق کارمندانتان در هر لحظه می توانید زمان دقیق ارئه خدمات را تخمین زده و بهترین جواب ممکن را به مشتری خود بدهید و با این کار خدمات خود را در سریعترین زمان ممکن ارائه دهید. با استفاده از این سرویس نرم افزار Parallels MDM شما قادر خواهید بود تا در مواقع نیاز اضطراری مشتریان سریعترین عکس العمل ممکن را انجام دهید و نزدیک ترین کارمند مجموعه تا ن را برای رفع نیاز مشتری به محل ارسال نمایید.

 

Turn-Off

خاموش کردن سابقه تردد به صورت گروهی

تنظیمات مربوط به سابقه تردد میتواند مطابق سیاست های سازمانی مجموعه شما برای هر گروه به صورت مختلفی پیکربندی گردد. شما می توانید به شناسایی و انتخاب گروه هایی که می خواهید سابقه تردد آنها را در اختیار داشته باشید بپردازید و همچنین می توانید بخش هایی که به دست آوردن سابقه تردد آن ها مد نظر مجموعه نمی باشد را جدا سازی نمایید. Parallels MDM همچنین به شما این امکان را می دهد تا با انجام زمانبندی های مشخص برای ذخیره سابقه تردد، افراد و دستگاه ها را فقط در ساعات کاری تحت نظر داشته باشید و از دریافت اطلاعات مربوط به تردد های شخصی کارکنان بپرهیزید.

 

Location-HIstory

سابقه تردد

Parallels MDM تنها به جمع آوری اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی فعلی تمامی دستگاه های شما نمی پردازد، بلکه گزارشات مربوط به جزئیات تمامی اماکنی که دستگاه ها در آن قرار داشته اند را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد. بروز رسانی گزارشات مربوط به سابقه تردد دستگاه ها کاملا قابل شخصی سازی می باشد. شما می توانید بروز رسانی این گزارشات را مبتنی بر فاصله زمانی و یا مسافت های طی شده پیکربندی نمایید. برای مثال اگر دستگاهی بیش از 50 متر ( قابل تغییر ) حرکت داشته باشد سابقه تردد اش بروزرسانی شود. موقعیت های مکانی دستگاه ها با جزئیات کامل آدرس روی نقشه نشان داده می شود و برای جلوگیری از ذخیره شدن اطلاعات اضافی تنها در صورت تغییر موقعیت مکانی اطلاعات ذخیره خواهند شد. شما می توانید اطلاعات مربوط به تغییرات مکانی دستگاه را نسبت به تغییرات Wifi، شبکه های تلفن همراه و یا GPS پیکربندی نمایید. همچنین می توانید گزارشی از سابقه تردد دستگاه ها برای تجزیه و تحلیل بیشتر نیز صادر نمایید.

Send-Directions

مسیرها را برای کارمندانتان ارسال نمایید

شما می توانید با استفاده از پنل نرم افزار Parallels MDM به صورت یک پیام نقاطی که قرار است خدمات دهی شود را برای کارمندان خود به طور دقیق روی نقشه مشخص نمایید. هنگامی که افراد پیام ارسال شده را باز کنند، نرم افزار نقشه ای که روی دستگاه آنها قرار دارد باز شده و نقطه دقیق مکانی که قرار است سرویس دهی شود نشان داده خواهد شد بنابراین آنها می توانند به سادگی و بدون نیاز به اتلاف وقت از مقصد بعدی خود مطلع شوند. ارسال آدرس با این دقت برای کارمندان می تواند موجب افزایش بازدهی و سرعت عمل آن ها و در نتیجه ارتقای سطح رضایت مشتریان از شرکت شما شود.

به گزارش بی بی سی روزانه فقط 314 دستگاه تلفن همراه فقط در لندن به سرقت می رود، این موضوع که چگونه قرار است از اطلاعات موجود در آن دستگاه ها محافظت شود بسیار حائز اهمیت می باشد. نرم افزار Parallels MDM برای شما این امکان را فراهم می سازد تا از راه دور موفق به انجام کد گذاری های بسیار قدرتمند ، پاکسازی اطلاعات حساس موجود در دستگاه و یا قفل کردن دستگاه تنها با ارسال یک پیامک روی دستگاه های ios و یا آندروید بشوید.

password-policy1

اجرای کد گذاری های قدرتمند به روی دستگاه ها

با استفاده از Parallels MDM شما می توانید سیاست های کد گذاری سازمان خود را به سادگی روی تمامی دستگاه های سیار شرکت اجرا کنید. مسلما این کار بدون استفاده از نرم افزار Parallels MDM M باید به صورت دستی و جداگانه به روی هر دستگاه انجام گیرد که در این حالت کار بسیار دشوار و فوق العاده زمان بر با درصد خطای بالایی خواهد بود. Parallels MDM شما را قادر خواهد ساخت تا بتوانید قوانین مربوط به حداقل طول پسورد و دوره ی زمانی قبل از قفل شدن خودکار دستگاه را شخصی سازی نموده و مطابق با سیاست های سازمانی مجموعه خود تعریف کنید. با استفاده از Parallels MDM شما همچنان می توانید حداکثر تعداد خطا در وارد کردن پسورد دستگاه را نیز تعریف کنید و به Parallels MDM این اجازه را بدهید تا در صورت از حد گذشتن اشتباهات در وارد کردن رمز، دستگاه را به صورت کامل ریست کرده و تمام اطلاعات موجود در آن را به صورت کامل پاکسازی نماید. fast2

قفل گذاری از راه دور برای دستگاه ها

اگر دستگاه همراه شما گم شد و یا در محلی مشخص جا ماند شما با استفاده از Parallels MDM می توانید دستگاه را قفل کرده و یا رمز دستگاه را تعویض کنید تا خاطر شما از ایمن بودن اطلاعات درون دستگاه، تا زمانی که مجددا موفق به بازیابی دستگاه شوید آسوده باشید. قفل کردن و یا تعویض رمز دستگاه برای شما می تواند به سادگی و با چند کلیک ساده و در کسری از ثانیه توسط Parallels MDM صورت پذیرد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که دستگاه خود را از لیست دستگاه های موجود در نرم افزار Parallels MDM انتخاب نمایید و با فشردن گزینه Lock اقدام به قفل کردن دستگاه و یا تعریف پسورد جدید در صورت تمایل بپردازید. شما می توانید دستگاه خود را حتی زمانی که به اینترنت متصل نمی باشد، به سادگی و تنها با ارسال یک پیامک قفل نموده و از ایمن شدن اطلاعات خود اطمینان حاصل نمایید.

fast3

پاکسازی اطلاعات دستگاه از راه دور

اگر دستگاه شما مفقود شد و یا سرقت گردید، پاکسازی اطلاعات مربوط به کسب و کارتان برای جلوگیری از ضرر دادن مجموعه می تواند بسیار ضروری باشد. Parallels MDM شما را قادر خواهد ساخت تا به سادگی و با چند کلیک تمامی اطلاعات موجود در حافظه داخلی و حافظه جانبی دستگاهتان را پاکسازی نمایید و دستگاه را به تنظیمات کارخانه بازگردانید. اجرای دستور پاکسازی می تواند در قالب یک پیامک نیز توسط Parallels MDM ارسال گردد تا در صورت متصل نبودن دستگاه به اینترنت نیز شما بتوانید از پاک شدن و از بین رفتن اطلاعاتتان اطمینان حاصل نمایید. گاهی افتادن اطلاعات کسب و کار شما در دستان افراد سودجو می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای شما در پی داشته باشد که گاها غیر قابل جبران نیز خواهند بود. شما با از بین بردن این اطلاعات می توانید به سادگی از تمامی خسارات احتمالی جلوگیری نمایید.

malware1

مانیتورینگ بد افزارها و نرم افزارهای مضر

هنگامی که شما دستگاه های همراه مجموعه را به نیروی کار خود می سپارید، کارکنان به ناچار اقدام به نصب نرم افزار های دلخواهشان خواهند نمود. با استفاده از Parallels MDM شما قادر خواهید بود تا از یک صفحه به بازبینی نرم افزارهای نصب شده روی هر دستگاه بپردازید و به سادگی نرم افزارهای نامناسب را حذف نمایید. شما همچنان می توانید به بازبینی نرم افزارهای مخرب نصب شده از منابع غیر رسمی نیز بپردازید. Parallels MDM شما را از وجود نرم افزارهای مشکوک آگاه می سازد و به شما کمک می کند تا از تبدیل شدن موضوع به یک مشکل جدی جلوگیری نمایید. با چند کلیک ساده شما قادر خواهید بود تا نرم افزارهایی را که احساس می کنید بازدهی کارمندانتان را تحت تاثیر قرار داده حذف نمایید و یا در صورت لزوم اقدام به تخلیه اطلاعاتی دستگاه نمایید.

مدیریت کردن نرم افزارها به صورت دستی در بسیاری از دستگاه های همراه کاری دشوار و زمان گیر می باشد. به وسیله Parallels MDM شما می توانید خیلی ساده به نصب و گسترش نرم افزارهای مربوط به سازمان تان روی دستگاه، بازدید نرم افزارهای نصب شده روی دستگاه و مانیتورینگ بد افزارها و نرم افزارهای نامناسب و مخرب و همچنین حذف نرم افزارها از روی دستگاه آن هم فقط با چند کلیک ساده بپردازید.

Mass-Deploy-Apps

نصب و گسترش نرم افزارها روی دستگاه ها به صورت گروهی

Parallels MDM به شما این امکان را می دهد تا به سادگی به نصب و گسترش نرم افزارها بر روی گروهی از دستگاه های مجموعه بپردازد. قابلیت تعریف مجموعه ای از نرم افزارها که باید روی همه دستگاه های موجود و یا تعداد مشخصی از دستگاه ها نصب گردد نیز یکی دیگر از امکانات بی شمار Parallels MDM می باشد که در اختیار شما قرار می دهد. یکی دیگر از قابلیت های موجود در Parallels MDM قابلیت دریافت و نصب نرم افزارها از Google Play، App Store شرکت اپل و یا نرم افزارهای موجود در منبع Parallels MDM به صورت مستقیم بر روی تمامی و یا گروهی از دستگاه ها می باشد. شما همچنین می توانید فایل های APK را مستقیما بر روی دستگاه ها بارگذاری کرده و به نصب آنها بپردازید.

Monitor-Apps

مانیتورینگ نرم افزارهای نامناسب و مخرب

با Parallels MDM شما به سادگی می توانید به بازبینی نرم افزارهایی که توسط سازمان و یا کارمندان به روی دستگاه ها نصب شده اند بپردازید و به سرعت نرم افزارهای نامناسبی که می توانند باعث کاهش بازدهی و یا کارآیی کارمندانتان شده و یا فضای مورد نیاز برای انتقال اطلاعات را اشغال نموده اند شناسایی کرده و حذف نمایید. شما می توانید نرم افزارهای مخربی که می توانند اطلاعات مهم سازمان را در معرض خطر قرار دهند شناسایی و تفکیک نموده و تمامی آنها را فقط با یک کلیک ساده حذف کنید. با این قابلیت Parallels MDM مدیریت سازمان با مانیتورینگ و بازبینی نرم افزارهای دانلود شده، نه تنها قادر خواهد بود تا از اطلاعات کارمندش محافظت کند بلکه می تواند از دستگاه و اطلاعات سازمان نیز مراقبت های لازم را به عمل بیاورد.

Managing-Mobile-Applications

وایت لیست( لیست نرم افزار های مجاز )

برای کمک به بازدهی بیشتر پرسنل، شما می توانید بک تعریف لیستی از نرم افزارهایی مشخص برای دستگاه ها بپردازید و فقط برای آن ها اجازه دانلود و نصب صادر نمایید.. هنگامی که دانلود کردن نرم افزاری موجب نقص سیاست های کنترل نرم افزارها شود Parallels MDM به سرعت به مدیریت و کارمند استفاده کننده از دستگاه اطلاع رسانی خواهد کرد. شما می توانید با تقسیم دستگاه ها در گروه های مختلف، سیاست های کنترل نرم افزار سازمان را به صورت جداگانه برای هر گروه تعریف نمایید و برای هر گروه وایت لیستی جداگانه تعریف کنید. Blacklist21

 

بلک لیست ( لیست نرم افزارهای غیر مجاز )

اگر نرم افزارهای خاصی وجود دارند که شما به هیچ عنوان نمی خواهید بر روی هیچ کدام از دستگاه ها و یا گروهی از دستگاه های سازمان تان نصب شوند، می توانید با تعریف بلک لیست، تمامی دستگاه ها و یا گروهی از دستگاه های سازمان را از نصب این نرم افزارها منع نمایید. به کمک Parallels MDM شما همچنین قادر خواهید بود تا به تعریف هشدارهایی بپردازید که شما را از نصب شدن نرم افزارهای موجود در بلک لیست تعریف شده تان مطلع سازد و دستگاه های مربط با این تخلف را به شما معرفی نماید.

Android-Remote-Control-File-Mangement

فایل های خود را از راه دور مدیریت کنید

مدیریت فایل های ذخیره شده در تلفن همراه یا تبلت و یا لپ تاپ به صورت دستی می تواند برای هر شخصی بسیار وقت گیر و خسته کننده باشد. با استفاده از نرم افزار Parallels MDM شما می توانید به سادگی دستگاه خود را از مکانی دیگر به وسیله مرورگر و با استفاده از موس و کیبورد مدیریت کرده و از طریق dragging and dropping فایل ها و اطلاعات خود را بین دستگاه مورد استفاده و مرورگرتان به سادگی هرچه تمام جا به جا نموده و به صورت دلخواه پوشه بندی نمایید و تجربه ای متفاوت از مدیریت فایل هایتان داشته باشید. هرگاه قصد داشتید تا مطلبی را برای مطالعه یا ویدیویی را برای تماشا از سرور به یک تلفن همراه یا تبلت آندرویدی انتقال دهید و یا فایل های درون آن دستگاه را مدیریت و پوشه بندی کنید می توانید با استفاده از نرم افزار Parallels MDM به سرعت و بدون نیاز به حضور فیزیکی دستگاه مورد نظر این کار را به سادگی هرچه تمام تر انجام دهید.

Android-Remote-Control-Info

بررسی وضعیت دستگاه و بازبینی مستقیم دوربین دستگاه

Parallels MDM نه تنها به شما این اجازه را می دهد تا به سرعت امکان دسترسی کامل به تمام اطلاعات درون دستگاه خود را به دست آورید بلکه این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید دوربین دستگاه خود را به صورت مستقیم بازبینی نمایید و از اتفاقات محیط پیرامون دستگاه به صورت بصری آگاه شوید. با استفاده از Parallels MDM دیگر برای اطلاع از موجودیات دستگاهتان وقت و هزینه خود را هدر ندهید بلکه با یک کلیک به تمامی اطلاعات موجود درون دستگاهتان دسترسی مستقیم پیدا کنید. شما همچنان می توانید تلفن همراه یا تبلت آندرویدی تان را به یک دوربین از راه دور برای استفاده های شخصی تبدیل کنید و یا برای مواقعی که دستگاه به سرقت رفته یا مفقود شده است از این امکان برای بدست آوردن اطلاعات مفید برای بازیابی دستگاه استفاده نمایید.

Android-Remote-Control-Contacts منظم سازی مخاطبین

مرتب سازی و و یرایش مخاطبین هرگز راحت تر از این نبوده. با استفاده از Parallels MDM دیگر هرگز مجبور نخواهید بود تا برای یافتن و یا ویرایش کردن مخاطبین تان مدام انگشت خود را روی صفحه دستگاهتان فشار دهید. نمایش، فیلتر و جداسازی، ویرایش، حذف و یا جا دادن یک مخاطب جدید در میان مخاطبین موجود تنها با چند کلیک با استفاده از Parallels MDM .

Android-Remote-Control-Shell دسترسی از راه دور به هسته سیستم عامل دستگاه آندرویدی

پردازشات و کارکردهای درونی سیستم عامل آندروید دستگاه خود را به وسیله Remote Shell کنترل کرده و تغییر دهید. این ترمینال با استفاده از یونیکس هایی مانند commands می تواند به توسعه دهندگان و برنامه نویسان این امکان را بدهد تا بتوانند از راه دور دستگاه را کنترل کرده و تغییرات دلخواهشان را اعمال نمایند. از این ویژگی می توان همانند یک اهرم برای ایجاد امکان انتقال، حذف و تغییر محتویات داخل دستگاه فقط با یک دستور سریع استفاده نمود و باعث تسهیل و تسریع در انجام تغییرات مورد نظر شد.