نرم افزار Parallels RAS

Maze Solution

کاهش پیچیدگی ها

نرم افزار  Parallels RAS برنامه های کاربردی و داده ها و دسکتاپ های مجازی را از یک مکان متمرکز انتشار می کند، دسترسی دائمی و تعادل بار بر اساس منابع سرور را فراهم می نماید و همچنین شفافیت شبکه را کامل می نماید.

کاهش هزینه ها

دارای نصب و پیکربندی آسان می باشد، نرم افزار Parallels RAS با ارائه دسکتاپ های مجازی به هر نوع دستگاهی، حتی اگر آن دستگاه فقط با سیستم عامل های قدیمی مانند ویندوزXP سازگار باشد، باعث افزایش طول عمر سخت افزار و نرم افزارهای شما می شود.

ارج نهادن به سرمایه گذاری شما

Parallels RAS با ارائه امکان ترکیب و مدیریت همزمان پلت فرم های سیتریکس، مایکروسافت و VMware ، به شما امکان بهره وری از زیرساخت های موجود می دهد .

مدیریت آسان و بی دردسر کلاینت ها

نرم افزار Parallels RAS مدیریت دسکتاپ ها را از طریق کلاینت های قابل مدیریت آسان، کاهش می دهد. تنظیم پالسی دسکتاپ ها، مدیریت فایل ها و مجازی سازی برنامه های کاربردی بر روی هر نوع ویندوزی از این آسان تر نمی شود.

 

Parallels RAS  -1مجازی سازی بی دردسر

نرم افزار Parallels RAS برنامه های کاربردی را به هر کاربری صرف نظر از سیستم عامل، کامپیوتر یا دستگاه موبایل مورد استفاده آن، ارائه می دهد. برای مثال، Parallels RAS می تواند MS Office را در Chrome books به شما ارائه دهد. کار کردن بصورت ریموت و از راه دور از این آسان تر نمی شود.

ارائه برنامه های کاربردی

برنامه های کاربردی را با تجربه کارایی بالا و قدرتمند بر روی هر نوع دستگاهی، گسترش دهید.  فایل ها و برنامه های کاربردی را در تمامی دستگاه های خود- گوشی های هوشمند، تبلت ها، لپ تاپ ها وکامپیوترهای رومیزی، همگام سازی کنید.

Remote Desktop (دسترسی از راه دور به دسکتاپ ها)

امکان دادن مجوز دسترسی به خدمات ریموت و از راه دور به دسکتاپ ها و VDI به هر کاربری بر روی هر نوع دستگاهی، وجود دارد . شما قادر به ارائه ویژگی ها و قابلیت های مشابه، با همان صفحه رابط، بدون در نظر گرفتن تکنولوژی در حال استفاده با استفاده از Parallels RASمی باشید.

VDI – زیرساخت های دسکتاپ های مجازی

بهره مندی از مزایای مجازی سازی دسکتاپ ها با بکارگیریVDI دسکتاپ ها بر حسب تقاضا، با استفاده از قالب های سفارشی. این قابلیت امکان ایجاد و راه اندازی خودکار سیستم عامل های مهمان و همچنین صرفه جویی در وقت مدیران به میزان قابل توجه، می دهد.

Parallels RAS  -2امنیت داده ها

نرم افزار Parallels RAS سازمان را قادر به راه اندازی یک محیط محلی می سازد و باعث کاهش خطرات به میزان قابل توجهی می گردد. هنگامی که از Parallels RAS استفاده می کنید، داده ها به صورت متمرکز ذخیره می گردند و هرگز از مرکز داده خارج نمی گردند. ارتباط بین سرور و کاربر برای جلوگیری از هر گونه تخلف از دارایی ها و داده های شما، رمزگذاری شده می باشد.

امنیت جامع

داده های خود را با دولایه امنیتی متمرکز و محافظت نمایید. محافظت از دارایی های خود را از دست دادن و نشت برای دیدار با پیروی از سیاست و مدیریت ریسک. اطلاعات و دارایی های خود را از ازبین رفتن و درز پیدا کردن با توجه به سیاست های مدیریت ریسک، محافظت نمایید.

نظارت بر زمان واقعی

دسترسی به اطلاعات حساس و فعالیت کارکنان خود در زمان واقعی را بررسی نمایید. برنامه ها و داده فقط از طریق یک مکان مرکزی حفاظت شده و کنترل شده در دسترس می باشند.

گزارش مستقیم

با استفاده از گزارش های خودکار می توانید به یک آنالیز شفاف از کارایی، کارکرد و خطرات زیرساخت خود مطلع گردید.قابلیت روئیت اتصال کاربر نهایی، امکان روئیت متخلف اصلی و اینکه کدامین برنامه های کاربردی و یا دسکتاپ ها در حال استفاده می باشند، را در اختیار شما قرار می دهد.

Parallels RAS  -3مدیریت کلاینت های ویندوزی

نرم افزار Parallels تحولی در مدیریت کلاینت های داخل شبکه با تبدیل آنها به تین کلاینت های مجازی ایجاد کرده است. ماژول مدیریتی Parallels Client تعبیه شده در کنسول Parallels Remote Application Server، جهت مدیریت مرکزی اتصالات کاربران، PC ها و PC های تبدیل شده به تین کلاینت، استفاده می گردد.

کمک از راه دور

ماشین های ویندوزی را جهت عیب یابی بهتر و سریعتر مانیتورینگ نمایید. شما قادر خواهید بود دسکتاپ های محلی و از راه دور را همزمان مانیتورینگ نمایید.

برنامه محلی و از راه دور

ایجاد و مدیریت یک پالسی عملیات برای مشخص نمودن اینکه کدامین برنامه های محلی و از راه دور بر روی دسکتاپ ویندوزی شما مجاز می باشد. کنترل کامل و حداکثر انعطاف پذیری را بدست آورید.

افزایش طول عمر سخت افزارهای خود

انتشار آخرین ورژن برنامه های کاربردی حتی بر روی سیستم عامل های قدیمی. کلاینت های ویندوز XP,7,8 به تین کلاینت های مجازی تبدیل نمایید.

Parallels RAS  -4تعادل بار- دسترسی پذیری بالا

با استفاده از نرم افزار Parallels، به آسانی میتوان Load Balancing (تعادل بار) را بدون تنظیمات پیچیده شبکه و سخت افزار اختصاصی راه اندازی نمود.

نرم افزار Parallels RAS ضریب اطمینان (Redundancy) ترمینال سرور را با چک کردن در دسترس بودن سرور قبل از انتقال یک اتصال به یک سرور خاص را تضمین می نماید.

حفظ تعادل بر اساس حجم کار

توزیع حجم کار در میان سرورها بر اساس منابع در دسترس. بهبود تجربه کاربری به طور چشمگیری با استفاده از تعادل بار (Load Balancing).

ساده شدن تداوم کسب و کار

به راحتی Gateway جدید، Publishing Agent و سرورهای پشتیبان به پیکربندی خود جهت تضمین تداوم و قابلیت اطمینان کسب و کار خود، اضافه نمایید.

دسترسی پذیری بالا

اطمینان از در دسترس بودن خدمات کلیدی و برنامه های کاربردی. به Redundancy و قابلیت انعطاف پذیری با حذف نقاط منفرد خرابی دستیابی پیدا کنید. مرکز داده خود را توقف ناپذیر نمایید.

Parallels Remote Application Server پیچیدگی را به سادگی تبدیل می نماید: با قابلیت کشیدن و رها کردن درآن، انتشار یک نرم افزار به کاربران از راه دور و دستگاه های همراه در حد یک کلیک، تطبیق خودکار نوع فایلها با نرم افزارهای مجازی منتشر شده، ساده نمودن کار برای کاربران به گونه ای که گویا در دفتر کار خودشان حضور دارند. Parallels Remote Application Server از مصرف غیرضروری منابع جلوگیری نموده و برنامه های کاربردی مختلف را بصورت همزمان بدون تاثیر در عملکرد اجرا می نماید.

 

Test

ایجاد قابلیت جابه جایی جهت ادامه کار برای کارکنان

Parallels Remote Application Server قادر به ادامه همکاری کارکنان شرکت از هر مکانی که هستند چه در داخل و یا خارج از دفتر و با استفاده از هر نوع دستگاهی، می باشد. با استفاده از Parallels Remote Application Server یک سازمان قادر به ایجاد سیاست های BYOD می باشد که به آنها امکان ردیابی، امنیت و مدیریت کاربران و دستگاه های سازمانی و افزایش بهره وری کارمندان را می دهد. Parallels Remote Application Server موجب کاهش خطرات از طریق نگه داشتن تمام اطلاعات شرکت/سازمان بر روی سرور می گردد. Parallels Remote Application Server برنامه ها و داده ها را بر روی دستگاه های همراه مجازی سازی می نماید، اما اطلاعات در کنترل خود شرکت باقی می ماند.

 

 

 

 

 

Computer media and internet communication concept حفظ کنترل کامل از اطلاعات شرکت

با ارائه مجوز دستری به برنامه ها و داده های شرکت/سازمان به کارکنان از طریق دستگاه های همراه می توان گفت بهره وری بزرگ منجر به خطرات بزرگ نیز خواهد بود. Parallels Remote Application Server موجب کاهش خطرات از طریق نگه داشتن تمام اطلاعات شرکت/سازمان بر روی سرور می گردد. Parallels Remote Application Server برنامه ها و داده ها را بر روی دستگاه های همراه مجازی سازی می نماید، اما اطلاعات در کنترل خود شرکت باقی می ماند.

 

 

 

 

iStock_000027635028_Small برنامه های کاربردی که در هر زمان و هر مکانی به آنها نیاز دارید. Parallels Remote Application Server ارائه برنامه های کاربردی و دسکتاپ های مجازی از راه دور بر روی دستگاه انتخابی شما در هر زمان و هر مکانی که به آنها نیاز دارید . شما می توانید از طریق یک مرورگر بدون نیاز به هر گونه نرم افزار اضافه، به برنامه های کاربردی مورد نیازتان دسترسی داشته باشید- همچنین استفاده از HTML5 شما را قادر به دسترسی سریع به برنامه های کاربردی و دسکتاپ های مجازی بدون نیاز به تنظیمات اولیه می سازد. بدون نیاز به Flash, Java or Silverlight

تجارت در هر اندازه ای نیازمند نظارت بر عملکرد و فعالیت کاربر بر روی سرور دسکتاپ راه دور خود می باشد.موتور گزارش گیری داده ها را به گزارش هایی تبدیل می کند تب سازمان را برای اخذ تصمیم درست در زمان مناسب یاری کند.صحت سلامت سرور در طراحی و نگهداری زیر ساخت های با عملکرد بالا بسیار مهم می باشد. Screenshot-HDنظارت و گزارشگیری موتور گزارش گیری پاراللز راه حلی جامعی برای نظارت و گزارش گیری می باشد که معیارهای کلیدی را از تمامی سرورهای RDS و VDI موجود در محیط جمع آوری کرده و آنها را تلفیق می کند. قابلیت اجرای آسان و گزارشات برنامه ریزی شده که فعالیت کاربر ، بررسی سلامت سرور، روند صدور مجوز ، نرم افزار استفاده شده وعملکرد سیستم را در اختیار شما قرار می دهد.

 

 

 

 

 

Speed1انتقال داده ها به Business Value

 

Parallels Remote Application Server داده ها را به تمامی دستگاه ها از سرورهای اصلی توزیع می کند. کنسول گزارشگیری ، گزارش از پیش تعریف شده در مورد دستگاه ها و سرورها ارائه می دهد.

 

 

 

 

 

Cust_cutting_blueپشتیبانی کاربران راه دور کاهش هزینه های نرم افزارهای غیر کاربردی، با تجزیه و تحلیل مقدار مصرف و نحوه تخصیص برنامه ها در شرکت. تلاش شما را بر روی نرم افزارهای شرکت های بزرگی که تیم تان بیشتر زمانش را صرف آنها میکند،متمرکز خواهد کرد. یادگیری کارکنان فناوری اطلاعات را با تمرکز بر روی دستگاه هایی که بیشتر مورد استفاده هستند سرعت می بخشد.

 

 

 

 

 

 

 

reporting_page_Photoshop2تجزیه و تحلیل رفتار گروه پویایی تیم تان را مورد تحلیل قرار می دهد. رفتارهای غیر استاندارد را شناسایی می کند. تجربه ی کاربر نهایی را با تشخیص تاثیر آن بر روی شبکه افزایش می دهد.

 

 

 

 

 

 

laptops-shutterstock-537x35موجودی کاربران با شناسایی سیستم عامل و ورژن تمامی دستگاه های متصل ، یک طرح مهاجرتی برای سیستم عملیاتی دستگاه شما ایجاد می کند. اتصالات راه دور را با نظارت بر نسخه Parallels RDP Client استفاده شده ، امن می سازد. با توجه به آمار گذشته نیازهای سخت افزار شما را پیش بینی می کند.

 

 

 

 

lan_cablesحذف تنگنا کشف و حذف تنگناها با ارزیابی صرفه جویی سی درصدی در زیرساخت سخت افزاری نظارت بر صحت عملکرد سرور برای تضمین کسب و کار

Parallels Remote Application Server این امکان را می دهد که به سادگی desktop های راه دور را با استفاده از VDI یا RDS بصورت کاملا امن و قابل کنترل ارسال کنید . این نرم افزار به شما کمک می کند تا hypervisor های رایج را با استفاده از دستگاه های قابل حمل رایج و ایستگاه های کاری بهم ارتباط دهید .

 

 

serverscut Hypervisor ها و مایکروسافت RDS Parallels Remote Application Server به شما قابلیت استفاده از hypervisor های رایج و خدمات نرم افزار راه دور مایکروسافت را در یک زمان می دهد . این استقلال از فروشنده به این معناسست که Parallels بطور گسترده ای امکانات و عملکردهای مشابه را با رابطه های یکسان ، بدون تکنولوژی مورد استفاده ارسال می کند . نرم افزارها و desktop ها را از Terminal Serverهای مجازی را از هر hypervisor انتشار می دهد . براساس مقیاس پذیری این نرم افزار ، بدون ایجاد هیچ گونه هزینه اضافی برای شرکت شما رشد کند ، به شما اجازه می دهد با قدرت ساختار فعلی شرکت خود را به سطح بعدی هدایت کنید .

 

 

 

 

 

shutterstock_114697873صرفه جویی این نرم افزار قادرست با استفاده از قالب های سفارشی بطور خودکار VDI Desktop را تولید کرده و گسترش دهد . این به شما این امکان را می دهد که بطور خودکار Guest on the fly را ایجاد کرده و گسترش دهید و بخش زیادی از زمان مدیرها را حفظ کنید . با استفاده از این نرم افزار قادر هستید یک بار Desktop مجازی را ایجاد کرده و آن را به تعداد دلخواه تکرار کنید . این برنامه ، نرم افزار ها و به روز رسانی های امنیتی را بطور خودکار نصب می کند که این ویژگی باعث ایجاد desktop های مجازی و صرفه جویی در زمان می شود .

 

 

easyمدیریت آسان پروفایل این نرم افزار کنترل متمرکز برروی پروفایل های کاربر را از طریق ادغام Microsoft active directory آسان می کند . با استفاده از Parallels Remote Application Server مدیر فناوری اطلاعات می تواند فضای کاربر را مشخص کرده و دسترسی منابع را پیکر بندی کرده و نمایش دهد.

Parallels Remote Application Server به شما این امکان را می دهد که به سادگی عمل تعادل بار و در دسترس بودن بالا را بر اساس منابع انجام دهید. به کمک امکان تعادل بار کاربر نهایی بسیار راضی بوده و منابع محاسباتی کاملا بهینه سازی می شوند.

 

Balance load balancing – تعادل بار

نقش اساسی را در ر ایانش ابری ایفا می کند. Parallels Remote Application Server بار محاسباتی را با توجه به منابع موجود در بین سرورها تقسیم کرده و بطور قابل توجهی موجب بالا رفتن تجربه کاربر می شود. راه اندازی امکان تعادل بار بدون نیاز به پیکر بندی پیچیده شبکه یا استفاده از سخت افزار مخصوص به وسیله Parallels Remote Application Server بسیار ساده است .

 

 

 

 

Redundanry – High Availabilitylan

افزونگی – دسترسی بالا افزونگی کامل یا در دسترس بودن بالا برای تضمین ادامه تجارت ( سبک و کار ) امری کاملا حیاتی است . Parallels Remote Application Server پیش از ارسال اتصال به یک سرور یا دروازه مشخص تمامی خدمات مرتبط را بررسی کرده و افزونگی کامل سرور یا دروازه پایانی را تضمین می کند . Parallels Remote Application Server به هنگام شکست یا خرابی سیستم دارای محافظت خودکار می باشد و همین موضوع افزونگی کامل آن را تضمین می کند .

 

 

 

247

 

 

سادگی و راه اندازی یک گروه از ماشین ها عملکرد سرور و دروازه ، امنیت و افزونگی را با استفاده از امکان تعادل بار با توجه به منابع ، افزایش می دهد . Parallels Remote Application Server شما را قادر می سازد که به سادگی تعادل بار ارتباطات را بین سرورها و دروازه ها انجام دهید . بعلاوه ، زمانیکه تنها دسترسی کاربر راه دور به دروازه ماشین داده و سرور پایانی پنهان شود ، امنیت سرور بطور قابل توجهی افزایش می یابد . با استفاده از این نرم افزار ، کاربران بطور یکپارچه دوباره به ارتباط قطع شده خود متصل می شوند و نیاز به راه اندازی خدمات دایرکتوری مایکروسافت حذف می شود .

 

 

 

 

pilestoneshort

راه اندازی آسان و بر اساس منابع امکان تعادل بار بطور خودکار برای تمامی سرورها فعال است و هیچ گونه پیکره بندی ای مورد نیاز نیست . 2 نوع امکان تعادل بار وجود دارد : Resource-Based Round Robin

بر اساس منابع (resource-based) در نوع اول سرور از شمارنده های زیر برای تشخیص مشغول بودن یا نبودن سرور استفاده می کند : تعداد کاربران – مقدار حافظه و پردازشگر استفاده شده ارتباط های قطع شده همیشه بطور پیش فرض برای بار دوم متصل می شوند ، بنابراین کاربر هیچ کار و داده ای را از دست نمی دهد.

 

gateway-load-balancing_2دسترسی بالای گذرگاه HALB Parallels (دسترسی بالای تعادل بار) محدودیت های فضاهای چند دروازه ای را با اضافه کردن امکانات loaتعادل بار و دسترسی بالا از بین می برد . هم چنین ، اولویت هایی را در دروازه های مختلف قرار می دهد : HALB Parallels اتصالات ورودی را بر اساس حجم کار پخش می کند و HALB Parallels بدلیل کارکردن در حالت دسترسی بالا ، بطور پویا ترافیک را به سوی دروازه های سالم هدایت می کند که این کار امکان خرابی را به حداقل رسانده و وجود نرم افزار های همیشه در دسترس را تضمین می کند.

Parallels Remote Application Server مدیریت کلاینت های ویندوزی موجود در شبکه شما را دگرگون می سازد. ماژول Client Manager موجود در نرم افزار Parallels RAS، PC های متصل شده را به صورت متمرکز مدیریت می نماید. همچنین این نرم افزار قادر به افزایش کنترل، امنیت و طول عمر ماشین های ویندوزی از طریق تبدیل آنها به تین کلاینت، می باشد. شما می توانید تنظیمات مربوط به اتصالات کلاینت ها را از طریق ارسال ایمیل autoconfiguring که در کنسول Parallels RAS قابل دسترس می باشد، انجام دهید. همچنین شما قادر به ارسال پرینت در هر مکانی با استفاده از تکنولوژی printing redirection غیر قابل قیاس موجود در این نرم افزار می باشید.

 

windows-Xpتبدیل سیستم های ویندوزXP

 

ماژول Client Manager موجود در Parallels RAS با تبدیل PC هایی با سیستم عامل قدیمی مانند Windows XP به یک تین کلاینت امن، باعث افزایش طول عمر آنها و صرفه جویی در هزینه های قابل توجهی می شود. Parallels RAS یک لایه امن جهت اجرای دسکتاپ ها و برنامه های کاربردی و غیر فعال کردن اکثر دسکتاپ های موجود و ایمن نمودن آنها در مقابل ویروس ها ، ایجاد می کند. چه چیز بهتر از این که سیستم ها می توانند به صورت کامل توسط ماژول Client Manager موجود در Parallels RAS مدیریت شوند.

 

 

  Picture11 تبدیل سیستم های ویندوز 7& 8

 

ماژول مدیریت دسکتاپ ها در Parallels RAS همچنین می تواند سیستم های دارای ویندوز 7 و 8 را به تین کلاینت امن تبدیل نماید و یک لایه که به شما اجازه اجرای برنامه های کاربردی و دسکتاپ های مجازی به صورت کاملا امن و بدون نگرانی در مورد سیستم عامل، ایجاد کند. شما به راحتی می توانید این کلاینت های را که در مقابل ویروس ایمن هستند توسط کنسول مدیریت دسکتاپ ها در Parallels RAS مدیریت نمایید.

 

 

 

 

Application-gray برنامه های کاربردی از راه دور و محلی Parallels RAS انعطاف پذیری بیشتری به مدیران IT ارائه می دهد، که می توانند انتخاب نمایند کدامین برنامه های کاربردی به صورت محلی و کدامین از راه دور و به صورت ریموت استفاده شوند. با توجه به اتمام طول عمر ویندوزهای XP & 2003 (عدم پشتیبانی و آپدیت آنها از سوی شرکت مایکروسافت) شرکت ها با چالش های جدیدی درخصوص برنامه های کاربردی که قابلیت اجرا بر روی ویندوزهای جدید را ندارند ، مواجه خواهند شد. Parallels RAS امکان منحصر به فردی در خصوص ارائه و مدیریت برنامه های کاربردی به صورت محلی و ریموت، فراهم می نماید. کلاینت هایی که توسط کنسول Parallels RAS مدیریت می شوند دارای امنیت کامل ساختار تین کلاینت می باشند، اما در عین حال در صورت نیاز در هر زمان قابل تبدیل به دسکتاپ مستقل (standalone) می باشند.

 

 

 

worldپشتیبانی از راه دور Parallels RAS قادر به ایجاد ارتباطی امن، سریع و بی دردسر بین کامپیوترهای از راه دور در هر مکانی می باشد. Parallels Shadowing به کارشناسان امکان پشتیبانی از راه دور به کامپیوترهای محلی را می دهد; تیم پشتیبانی می توانند به دستگاه محلی متصل شوند و سریعا سیستم را بررسی نمایند گویی مستقیما در مقابل دستگاه حضور دارند. Parallels RAS تنها راه حلی برای پشتیبانی به دسکتاپ های کاربران از راه دور و محلی می باشد. ابزار Shadowing امکانات بی شماری به مدیران IT با پرشی عظیم در کیفیت پشتیبانی، ارائه می دهد..